Rubrika | Naše téma

V Praze a Olomouci se v půlce března sejdou křesťansky smýšlející podnikatelé. Čeká je mše i debata s odborníky

09. 03. 2017 - Redakce

V Olomouci a v Praze se v polovině března setkají tuzemští křesťansky smýšlející podnikatelé. Tradiční setkání, první v roce 2017, pořádá sdružení křesťanských podnikatelů KOMPAS. Součástí bude mše svatá, přednáška odborníků i prostor pro diskuzi mezi zúčastněnými.

V Česku jedinečné sdružení KOMPAS – Křesťanští Obchodníci, Manažeři, Podnikatelé A Samostatně výdělečné osoby – pořádá setkání svých členů každé tři měsíce. „To první letošní se uskuteční 16. března v Olomouci a o den později pak rovněž v Praze. Program obou setkání je totožný, zahájí je mše svatá, poté následuje beseda s osobností a nakonec odborný blok s tématem networkingu,“ uvedl spoluzakladatel sdružení Jiří Jemelka.

Hlavním hostem, který bude se členy KOMPASu debatovat v Olomouci, bude podnikatel Ján Košturiak, spoluzakladatel IPA Slovakia. Jde o jednu z největší poradenských a školicích organizací v oblasti průmyslového inženýrství. Firma má ambice udávat trendy na slovenském i českém trhu a proniknout i do ostatních evropských zemí.Ján Košturiak se kromě své podnikatelské činnosti snaží působit i veřejně. Píše blog, podílí se na vydávání knih pro křesťany-podnikatele a vystupuje na různých seminářích.

„Při besedě se zaměříme na jeho cestu v podnikání, při které se z něj stal profesionál schopný nabízet individuální řešení pro své zákazníky, a na jeho dovednost budovat tým výkonných lidí. Zajímat nás bude také, zda musel pro svou činnost obětovat něco ze svých křesťanských zásad, jak zvládá rozvíjet svůj duchovní život a zda se mohou světy byznysu a víry v dobrém propojovat,“ popsal obsah besedy Jiří Jemelka.

Hostem na pražském setkání křesťansky smýšlejících podnikatelů pak bude sám spoluzakladatel sdružení Jemelka. Sám vybudoval a řídí společnost, která se věnuje zejména restrukturalizaci a revitalizaci podniků. Mluvit bude například o tom, jaký je jeho žebříček hodnot, vztah k penězům i jak dělí čas mezi práci, rodinu a víru.

O obou setkáních i celém sdružení, které spojuje desítky podnikatelů v Česku, najdete více na www.krestanskypodnikatel.cz.

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv