Rubrika | Naše téma

Společnost dm otevírá novou prodejnu v Pohořelicích u Brna

31. 08. 2023 - Redakce

Nakupující se mohou těšit na moderní prodejnu o celkové rozloze 510 m2, přičemž prodejní plocha činí 401 m2. Pro nejmenší návštěvníky je přichystán koutek s hracími elementy. „Pravidelně investujeme do rozvoje prodejen dm tak, aby bylo nakupování pro naše zákazníky příjemným zážitkem. I díky přízni našich zákazníků jsme jako společnost stabilní a máme možnost nejen expandovat do nových míst, ale také maximálně pečovat o stávající prodejny a regenerovat je. Letos v srpnu otevíráme nové prodejny v Pohořelicích u Brna a v Nymburku a po rekonstrukci už zákazníky opět přivítala prodejna v Prostějově,“ uvádí Jiří Peroutka, manažer komunikace dm. 

Prodejna dm nabízí širokou sortimentní nabídku privátních, exkluzivních i dodavatelských značek zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu, péče o dítě nebo domácnost. Zákazníci, kteří hledají trvale udržitelné alternativy k běžným produktům, se mohou snadno orientovat podle zelených cenovek, jimiž jsou tyto produkty označeny. Nákupy zákazníkům usnadní dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a díky nimž je čtení malých písmen na produktech mnohem komfortnější. 

Zákazníci v dm pořídí produkty ve vysoké kvalitě za výhodné ceny. Díky garanci dm dlouhodobých cen mají jistotu, že každá změna cen je platná minimálně po dobu čtyř měsíců. Nemusejí tedy čekat na akční slevy, protože v dm nakoupí vždy výhodně. 

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv