Rubrika | Tipy a rady

BatteryShop.cz modernizoval proces objednávky, nákup je rychlejší a pohodlnější

19. 04. 2012 - Redakce

Internetový obchod BatteryShop.cz, přední český prodejce baterií do elektronických přístrojů, v dubnu dokončil modernizaci procesu objednávání zboží. Díky změnám je nákup v e-shopu výrazně rychlejší a pohodlnější. Inovace přinášejí kvalitnější služby jak koncovým zákazníkům, tak klientům z řad prodejců baterií.

Modernizace internetového obchodu BatteryShop.cz přinesla především zjednodušení procesu nákupu zboží. Zákazníci se při objednávce nemusí předem registrovat. Snížil se také počet kroků v rámci celého procesu objednávky. Zákazníci totiž nyní zadávají údaje nutné pro platbu a dodání zboží přímo v nákupním košíku, což celý nákup výrazně urychlilo. E-shop připravil novinky i pro segment B2B klientů. V novém objednávkovém formuláři stačí zadat kód zboží a počet kusů a jedním kliknutím potvrdit nákup.

„Služby pro zákazníky se snažíme neustále zkvalitňovat. Rychlost nákupu je samozřejmě pro každého důležitá. Lidé na internetu nakupují stále častěji a nechtějí, aby jim objednávka zabrala moc času. Proto jsme celý proces zjednodušili a urychlili,“ sdělil Radim Tlapák, ředitel internetového obchodu BatteryShop.cz, který prodává baterie pod vlastním označením T6 power. „Významnou skupinu našich klientů tvoří obchody, které u nás baterie nakupují a dále je prodávají koncovým zákazníkům. Proto řada inovací směřovala právě k tomuto segmentu. U nich jsme se rovněž zaměřili na zrychlení procesu nákupu,“ doplnil Tlapák.

V rámci inovací zahájil internetový obchod BatteryShop.cz provoz nové verze informačního systému Vario. Díky tomu docílí zkvalitnění celého procesu od přijetí objednávky až po konečnou expedici zboží, a zákazník tak bude rychleji obsloužen. Zároveň se zjednodušila i logistika pro B2B klienty. E-shop nově nabízí ve spolupráci se společností ComGate doručování zboží přímo ke koncovým zákazníkům.

„Rozhodli jsme se nabídnout našim klientům možnost kompletního outsourcingu logistiky. Prodejci mohou u nás zboží pouze objednat a my jej doručíme k jejich zákazníkům. Díky tomu sníží náklady na dopravu o polovinu a délku dodací lhůty až o tři dny,“ uvedl Radim Tlapák z e-shopu BatteryShop.cz. „S inovacemi přirozeně nepřestaneme. Například na příští rok plánujeme redesign internetového obchodu,“ dodal Tlapák.

Tags |

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv