Rubrika | Tipy a rady

Bio kosmetika Skinguard zahajuje unikátní akci, 100 lidem poskytne bezplatnou péči za desetitisíce

09. 10. 2013 - Redakce

Luxusní značka olejové BIO kosmetiky Skinguard zahájila dnes unikátní reklamní akci. Prvním 100 zaregistrovaným ženám a mužům věnuje neinvazivní bezplatnou péči, která si klade za cíl vyléčit jejich pleť od akné, vrásek či trvalého zarudnutí. Tato komplexní ošetřující procedura má reálnou hodnotu 20 000 korun. Registrace účasti na akci bude probíhat do pátku 11. 10. v nově otevřeném kosmetickém centru společnosti v Královedvorské ulici v Praze.

Akce s názvem „Probuď svou pleť“ bude trvat po dobu 40 dní. V první řadě se bude účastníkům individuálně věnovat dermatolog, který provede komplexní analýzu jejich pleti. Na základě odborných výstupů poté stanoví vhodné druhy neinvazivního ošetření, které budou představovat druhou fázi samotné péče. Na jednotlivá ošetření budou ženy či muži docházet přibližně jednou týdně. V rámci doprovodné domácí léčby budou využívat přírodní pleťové BIO oleje Skinguard s unikátním složením. Tato akce je co do rozsahu i délky trvání péče první svého druhu u nás.

„Do nové akce s radostí přivítáme všechny osoby, které trpí jakýmkoliv problémem pleti a už si s ním samy neví rady. Jednat se může o akné, suchou či zarudlou pleť nebo třeba vrásky. Nezaměřujeme se však pouze na ženy, rádi se budeme věnovat také problémům mužské pleti. Neinvazivní procedury budou probíhat pod dohledem odborníků, kteří pracují výhradně s profesionálním lékařským vybavením,“ objasnil Jiří Šíma ze společnosti Skinguard, která nabízí speciální BIO olejovou péči o pleť s unikátním složením v podobě 100% koncentrace účinné látky. „Klienti pouze složí zálohu 1 500 korun, která jim bude po ukončení akce vrácena ve formě poukázky na nákup kosmetiky či ozdravných procedur. Chceme tak lidem prostřednictvím jejich vlastní pozitivní zkušenosti dokázat kvalitu a funkčnost našich olejů,“ doplnil Šíma s tím, že nové kosmetické centrum, ve kterém bude probíhat registrace zájemců, bude mít v tomto týdnu prodlouženou otevírací dobu od 9 do 19 hodin.

Přírodní BIO olejová kosmetika Skinguard se 100% koncentrací účinných olejů existuje v České republice od roku 2013 a společnost dováží suroviny pro výrobu z celého světa. Při zpracování však již vychází z tradičních receptur, a její výrobky jsou tak bez doprovodné chemické parfemace. Podle typu pleti a také jejích problémů odborníci značky Skinguard doporučují pět základních přírodních olejů.

Tags | , , ,

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv