Rubrika | Tipy a rady

Hlasujte pro Adélu a vyhrajte prohlídku vinařství nebo víno až za 35 000 Kč

13. 06. 2013 - Redakce

Moravské vinařství Patria Kobylí se stalo v letošní soutěži Miss Víno 2013 patronem dívky č. 8, jednadvacetileté Adély Kadlecové z Vrbice. V rámci její podpory v boji o titul Miss sympatie je možné zasílat sms zprávy ve tvaru MV 8 na telefonní číslo 906 06 09. Vinařství Patria Kobylí poté 50 hlasujících s největším počtem zaslaných sms odmění.  Finální soutěžní večer proběhne 28. června.

„Rozhodli jsme se v soutěži podpořit Adélu, protože je s vínem pevně spjata již od dětství. Nejen tím, že se jedná o její oblíbený nápoj, ale hlavně tím, že na vinohradu celý rok pomáhá,“ uvedl Marcel Lanžhotský z vinařství Patria Kobylí. 50 hlasujících s nejvyšším počtem zaslaných sms pro Adélu získá zdarma prohlídku vinařství a degustaci vína, stejně jako možnost jeho nákupu za speciální cenu. Absolutní vítěz s nejvyšším počtem odeslaných sms zpráv pro Adélu poté obdrží víno z vinařství Patria Kobylí za cenu desetinásobku hodnoty zaslaných zpráv, maximálně však do výše 35.000,- Kč.

Fotografie Adély Kadlecové si můžete prohlédnout zde.

Jak probíhá hlasování o Miss sympatie?

Zaslání SMS ve tvaru: MV 8 na číslo 906 06 09

SMS stojí 9 Kč včetně DPH. Výtěžek z hlasování putuje do Nadačního fondu Modrý hroch, který se věnuje péči o zraněné děti.

Tags |

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování děti e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT Klára Minczinger léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém služby software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zábava Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv