Rubrika | Naše téma

Agentura Lesensky.cz posiluje kreativu, přichází reklamní stratég Fiala

24. 09. 2019 - Redakce

Do brněnské PR a marketingové agentury Lesensky.cz nastupuje od září Alexandr Fiala, který má mnohaleté zkušenosti s kreativními kampaněmi a reklamním prostředím. Pod jeho vedením plánuje agentura rozšířit svůj kreativní potenciál a nabídnout trhu moderní ucelené kampaně, v nichž propojí v rámci firemního konceptu PR 360® oblast reklamy, marketingu i PR.

Alexandr Fiala se v branži pohybuje už od roku 1995. Do agentury Lesensky.cz přichází po dvanácti letech strávených v komunikační agentuře Media Age, kde kromě vytváření reklamních kampaní zakládal a posledních sedm let vedl digitální sekci.

„Své znalosti a zkušenosti rád využívám k synergii toho nejlepšího z moderních i tradičních reklamních technik. Plánuji se v agentuře zaměřit na co nejužší propojení onlinového světa s offlinem a na produktové provázání PR, marketingu a reklamy. Společně s novými kolegy v tom vidím obrovský potenciál,“ uvedl Creative Director agentury Lesensky.cz Alexandr Fiala.

„Moderní PR kampaně se neobejdou bez kreativy a provázání marketingových nástrojů. Pokud chceme být úspěšní, musíme mít ty nejlepší odborníky. Mám radost, že se nám to daří. Do týmu jsme přivedli špičkového reklamního stratéga, který nám pomůže zabalit naše stávající aktivity do ještě kvalitnějšího produktu,“ dodává CEO agentury Lesensky.cz Roman Kučera.

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv