Rubrika | Naše téma

Český Valentýn? Absinth z Jeseníků, náušnice z Jablonce nebo tantrický olej z Vlčí Hory

09. 02. 2023 - Redakce

Rudé růže, romantická večeře, bonboniéra? Oslavu svátku všech zamilovaných, který každoročně připadá na 14. února, jde pojmout i jinak. Hezky česky. Co si dát letos namísto setu bonbonů z dovozu originální čokoládovou pochoutku vyráběnou v Česku? Připít si českým absinthem a partnerku rozzářit ryze českými náušnicemi s unikátním motivem?

TIP 1: Ťukněte si absinthem z údolí Jeseníků

Zkuste letos odložit bublinky a připít si originálním 60% absinthem vyráběným tradičním způsobem přímo v srdci jesenických hor. Obsah každé lahve je výsledkem ruční sklizně bylin a jejich nasušení v historické stodole. Pro výrobu absinthu používá domašovská likérka minimálně tři druhy bylin, mezi nimi i dvacet let šlechtěný pelyněk pravý, který sama pěstuje. Zážitek zaručen.

Fotografii domašovského Absinthu si můžete stáhnout zde.

TIP 2: Zabodujte náušnicemi se souhvězdím zvěrokruhu

Většinu žen potěší, podaruje-li je muž vkusným šperkem. Když je navíc ještě jedinečný, kvalitní a ručně vyráběný nejlepšími českými zlatníky z oblasti Jablonce, o to lépe. Česká šperkařská značka USHI právě spustila novou kolekci náušnic s motivem souhvězdí zvěrokruhu, můžete tak své partnerce udělat radost hned dvakrát. Věnujete jí poctivý stříbrný kousek a ještě jí dokážete, že víte, v jakém znamení je narozená.

Fotografie českých stříbrných šperků USHI si můžete stáhnout zde.

TIP 3: Dopřejte si valentýnskou tantrickou masáž

Má kořeny v nádherné krajině na hranicích národního parku České Švýcarsko, přímo v okolí Vlčí Hory. Ctí tradici předků, spolu s kombinací vědeckých poznatků zdokonaluje ověřené receptury a už od roku 1994 připravuje kosmetiku založenou na aromaterapii. Jedná se o českou značku Nobilis Tilia. Pokud byste si na rádi Valentýna dopřáli trošku té intimity, zkuste sáhnout po její směsi éterických olejů Tantra nebo masážním oleji Tantra. Smyslné vůně s afrodiziakálními účinky rozhodně dovedou zpříjemnit večer.

Fotografii Směsi éterických olejů Tantra si můžete stáhnout zde.

TIP 4: Ochutnejte oříšková másla a oříšky v ruby čokoládě

Je váš partner či partnerka milovník sladké chuti? Potom zkuste odložit letos stranou obvyklý plán s čokoládou či bonboniérou a mrkněte se na originální dárkový balíček v česku vyráběných oříškových pochoutek s příběhem. Značka Grizly připravila pro tuto příležitost set by @mamadomisha, kde jsou nejpopulárnější másla s příchutí Slaný karamel a White brownie, doplněné lískovými oříšky v ruby čokoládě s lyofilizovaným mangem a banánem. 

Fotografii oříškových másel a ořechů v čokoládě si můžete stáhnout zde.

TIP 5: Kožený Valentýn 

Pokud máte chuť zkusit něco skutečně neotřelého, odvážného, praktického, vtipného a zároveň opravdu českého, mrkněte se na nabídku Brašnářství Tlustý a spol. K příležitosti svátku zamilovaných uvedli na trh pikantní nabídku – pouta, obojky, plácačky, poutací pás nebo třeba postroj. Věrni svému řemeslu samozřejmě vše v kvalitní, pevně zpracované kůži.

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv