Rubrika | Naše téma

Druhý ročník řečkovického Folklorního festivalu podpoří tříletého Tomáše, který trpí Duchenneovou svalovou dystrofií

15. 05. 2018 - Redakce

Přemýšlíte, kam vyrazit o víkendu? Vsaďte na kulturu! Ústředí Orel Brno a ústřední kulturní rada Orla bude pořádat druhý ročník Folklorního festivalu. Akce se bude konat v sobotu 19. května 2018 v Brně – Řečkovicích, a to v příjemném prostředí areálu bývalého pivovaru.

Program Folklorního festivalu v Brně-Řečkovicích startuje od 15 hodin. Můžete se těšit na různá taneční vystoupení, jak od těch nejmenších, tak i dospělých. Představí se vám hned několik tanečních spolků, jako jsou například Pampelišky, DFS Fěrtůšek – Orel Strážnice, Šafránek – Orel Obřany, Brněnský Valášek, Orlík – Orel Pozořice, Řečkovická 13, Voničky ze Šardic, Bohunická chasa a další.

Je dobré si připomínat lidové písně a tance. Jsem proto rád, že máme v Orlu hned několik souborů, které se jim věnují,“ říká Oldřich Gardáš, organizátor akce. „Chceme navázat na historii folklorních tanců a orelských tradic. Po úspěšném loňském prvním ročníku jsme se rozhodli v tradici Folklorního festivalu pokračovat,“ dodal Oldřich Gardáš.

Vstupné je dobrovolné a celý výtěžek bude věnován na pomoc malému tříletému Tomáškovi Neméthovi, který trpí Duchenneovou svalovou dystrofií. Jako moderátor se představí Radek Mezuláník.

Občerstvení je zajištěno, neváhejte vzít celou rodinu a užít si krásné sobotní odpoledne.

Více na www.orel.cz

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv