Rubrika | Naše téma

Dubnová soutěž ve Vaňkovce. Na výherce čeká závod Formule 1 v Barceloně

13. 04. 2023 - Redakce

Šanci vyhrát zájezd do Barcelony na závod Formule 1 mají v dubnu návštěvníci Galerie Vaňkovka Brno. Stačí jim k tomu nakoupit v hodnotě alespoň 300 korun a svoji účtenku následně zaregistrovat. Kromě lístků na motoristický svátek čeká na soutěžící v osudí i řada dalších hodnotných cen. 

Soutěž bude probíhat od 17. do 30. dubna. Pro zařazení do slosování je potřeba uskutečnit v libovolném obchodu Galerie Vaňkovka nákup v hodnotě minimálně 300 korun a následně zaregistrovat svoji účtenku. „To je možné učinit u hostesek v soutěžním lobby v centrální části nákupní galerie,“ doplňuje Tomáš Knop, ředitel Galerie Vaňkovka Brno a dodává:

„Výherce soutěže obdrží zájezd do Barcelony na Velkou cenu Španělska Formule 1, který rovněž zahrnuje letenky, ubytování, stravování a vstup do katedrály Sagrada Familia. Získat lze však i řadu dalších zajímavých cen jako například televizi SAMSUNG 55“ či Apple iPhone 14.“ Do slosování se lze zapojit i opakovaně. Při použití mobilní aplikace Jsem Vaňkovka! mohou navíc účastníci svoji šanci na výhru zdvojnásobit. 

Další informace naleznete na tomto odkazu.

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv