Rubrika | Naše téma

Experti na e – commerce z Česka a Slovenska sestavili knihu pro začínající i pokročilé e – shopaře

18. 05. 2022 - Redakce

Komplexní průvodce světem e – commerce pro začínající i pokročilé optikou pěti desítek odborníků z Česka i Slovenska. To je nová kniha 55 tipů a návodů pro úspěšný e – shop , kterou spolu s experty značek jako Shoptet, Zásilkovna, Ecomail či Expandeco sestavila a ffiliate síť Dognet.

Knihu 55 tipů a návodů pro úspěšný e – shop vydává affiliate síť Dognet jako svou v pořadí již sedmou publikaci věn ovanou vzdělávání podnikatelů v Česku a na Slovensku. „ Krize související s pandemií koronaviru jasně ukázala, že internetový prodej je distribuční m kanál em , bez kterého by byly uplynulé roky pro mnohé firmy přímo devastující. Zejména začínajícím , a le také pokročilým e – shopařům jsme proto chtěli nabídnout komplexní a návodný pohled na celý svět e – commerce,“ říká Štefan Polgári , Managing Director sítě Dognet.

Kniha je unikátní svým rozsahem i množstvím autorů, kteří čtenářům v jednotlivých kapitolách předáva jí svoje zkušenosti. Na bezmála šesti stech stranách sdílí své zkušenosti z oblasti e – commerce padesátka expertů. „Pokud píše knihu jeden autor a snaží se uchopit široké téma, zákonitě trpí kvalita detailů. Pokud má jeden autor – expert na starosti jen jednu kapitolu, dokáže se naplno soustředit právě na odbornost. To je přidaná hodnota našich knih,“ vysvětluje Polgári s tím, že obdobný přístup Dognet volí u všech svých publikací.

Dognet, Zásilkovna, Ecomail a spousta dalších

Kniha se zabývá tématy od analýzy konkurence a tvorby e – shopu včetně UX, funkcionalit či cenového konfigurátoru přes obsah, logistiku a informační systémy až po zákaznický servis, marketingovou propagaci napříč různými kanály i affiliate marketing. O své know – how se na jejích stránkách dě lí odborníci 34 značek jako Shoptet, Zásilkovna, Ecomail, CreativeSites, Expandeco či Collabim a mnoho dalších.

Kniha je dostupná v češtině i slovenštině ve všech knihkupectvích a na webu dognet.store .

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv