Rubrika | Naše téma

Galerie Vaňkovka chystá soutěž o výlet do Salcburku. Trojice výherců poletí privátním letounem Pilatus PC – 12

29. 04. 2022 - Redakce

Let privátním letadlem s přípitkem na palubě a odpoledne v Salcburku zakončené večeří v restauraci oceně né m ichelinskou hvězdou. O tuto i další ceny budou moci soutěžit návštěvníci brněnské nákupní Galerie Vaňkovka. Soutěž potrvá od 9. do 31. května, slosování o hlavní cenu se uskuteční 2. června .

„Pro zapojení do hry stačí v průběhu soutěže nakoupit v min im ální hodnotě 1000 korun, a to v kterékoliv prodejně nákupního centra ,“ říká Tomáš Knop , ředitel Galerie Vaňkovka. Po předložení účtenky hosteskám v soutěžním studiu v obchodní pasáži bude zájemce zaregistrován do slosování o postup do finále. „Registr ovat přitom lze neomezený počet účtenek, s každým nákupem tak šance na výhru roste , “ dodává Knop. Zájemce navíc při registraci automaticky obdrží drobný dárek.

Ze všech zaregistrovaných vstupenek bude po skončení soutěže vylosováno třicet šťastlivců. Ti se 2. č e rvna zapojí do slosování o třicet výher . Tři soutěžící získají hlavní cenu : zážitkový den v Salcburku pro sebe a doprovod, na který je dopraví soukromý letoun Pilatus PC – 12 s občerstvením a přípitkem na palubě.

Harmonogram zážitkového dne:

  • cesta privátním letadlem Pilatus PC – 12 z Brna do Salcburku
  • parkování letadla na Apron East u muzea Hangar – 7
  • taxi transfer do centra a kavárny s občerstvením ve formě kávy a tradičního zákusku
  • odpoledne dle vlastního přání
  • prohlídka muzea Hangar – 7
  • degustační večeře v resta uraci Ikarus oceněné michelinskou hvězdou
  • odlet zpět do Brna

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv