Rubrika | Naše téma

HUTIRA – BRNO konsoliduje prodej vodárenského sortimentu do dceřiné firmy ATJ special. Přesun části nabídky přispěje ke zkvalitnění služeb

21. 04. 2021 - Redakce

HUTIRA – BRNO, přední český dodavatel a výrobce zařízení z oblasti plynárenství, vodárenství a energetiky a leader na trhu dodávek vodoměrných šachet, konsoliduje prodej vodárenského sortimentu do jedné společnosti. Sortiment malých vodoměrných šachet bude nově zařazen do nabídky dceřiné společnosti ATJ special. Zákazníků se změny nedotknou, naopak přispějí ke zkvalitnění služeb.

Společnost ATJ special včetně její slovenské pobočky ATJ Slovakia koupila HUTIRA – BRNO v roce 2020. „Naše nabídka se díky tomu v oblasti vodárenství významně rozšířila. Současný přesun malých vodoměrných šachet pod křídla dceřiné firmy je logickým krokem, který konsoliduje prodej vodárenského sortimentu pod jednu značku a významně zjednodušuje jeho organizaci,“ řekl Radek Kundrata, ředitel společnosti HUTIRA – BRNO.

Zákazníků se přesun části portfolia dotkne jen minimálně. Ceny malých vodoměrných šachet uvedené v ceníku společnosti HUTIRA – BRNO zůstávají platné, stejně tak se nemění ani smluvní podmínky plynoucí z uzavřených Rámcových kupních smluv a Rabatových listů. Prodej výrobků z oblasti plynárenství i dalšího sortimentu pak i nadále zůstává pod mateřskou firmou.

V rámci přesunu vodárenských produktů dojde i k personálním změnám. Trojice specialistů, která se o portfolio malých vodoměrných šachet v rámci HUTIRA – BRNO starala, přejde do společnosti ATJ special. Stávající i noví obchodní partneři je však mohou kontaktovat stejným způsobem, jak byli zvyklí.

„Věříme, že aktuální změny přispějí ke zkvalitnění našich služeb a snadnější orientaci v našem portfoliu. Stávající i noví zákazníci najdou vodárenský sortiment na jednom místě a zvýší se tak jejich komfort při výběru vhodných produktů,“ dodal Radek Kundrata, ředitel HUTIRA – BRNO.

Tags | , , ,

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování děti e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investice investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv