Rubrika | Naše téma

Interaktivní konference Pro zdraví ženy se uskuteční 26. března. Polovina výtěžku ze vstupenek poputuje na pomoc organizaci ADRA Ukraine

15. 03. 2022 - Redakce

První česká interaktivní konference Pro zdraví ženy se uskuteční 26. března 2022 v pražském Hotelu Grandior. Akce zaměřená na fyzické i duševní zdraví přinese řadu přednášek, rozhovorů s odborníky, ale také zdravotní konzultace, testování, diskuze či cvičení. Padesát procent výtěžku z prodeje vstupenek věnují organizátorky humanitární organizaci ADRA.

Cílem konference Pro zdraví ženy je poskytnout ženám prostor, ve kterém se uvolní, odpočinou si, vzdělají se a dostanou odpovědi na otázky, jak pečovat o své fyzické i duševní zdraví. Akce bude rozdělena celkem do tří zón. V první se uskuteční přednášky, ve druhé cvičení a třetí bude pojatá jako expo.

Na programu se bude podílet celá řada vystupujících, kteří jsou špičkovými odborníky ve svých oborech. Iniciativa F pohybu například poradí, jak správně cvičit i v kanceláři, lékařka Ilona Ludvíková objasní, jak eliminovat stres a nervozitu pro lepší spánek, a na otázky z oblasti dlouhověkosti odpoví naturopatka Iveta Ječmík Skuherská.

V akční části budou pro zájemkyně připraveny lekce jógy, expo pak nabídne kupříkladu beauty zónu s mikrojehličkováním či samovyšetření prsu pod vedením organizace Loono. Chybět nebudou ani drobné pozornosti a dárky pro každou účastnici.

„V České republice se bude konference Pro zdraví ženy konat poprvé. Na Slovensku půjde již o čtvrtý ročník. S předešlými ročníky jsme v Bratislavě sklidili velký úspěch, v loňském roce se akce zúčastnily více než tři stovky akčních dam, na 500 se jich poté připojilo online. Doufáme, že podobně nadšené budou i ženy v Česku,“ komentuje organizátorka Martina Novotná.

Do příprav akce se zapojily také ambasadorky, mezi něž patří například herečka a spisovatelka Vlastina Svátková, fitness trenérka Valerie Peršina či vítězka MasterChef Česko 2021 Veronika Dinišová známá jako Besky.

Cena vstupenky v předprodeji činí 710 korun na celodenní program a 400 korun na půlden. Voucher pro připojení se ke streamované konferenci stojí 400 korun. „Polovinu zisku ze vstupenek bychom rádi věnovali organizaci ADRA CZ, která přímo spolupracuje s ADRA Ukraine a pomáhá při evakuaci lidí z válkou zasažené Ukrajiny,“ uzavírá Novotná.

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv