Rubrika | Naše téma

K celosvětové síti Public Relations Network se přidává agentura z Tokia

13. 09. 2022 - Redakce

Mezinárodní skupina Public Relations Network, kterou za Českou a Slovenskou republiku reprezentuje agentura Lesensky.cz, má nově zastoupení také vJaponsku. Součástí sítě PR agentur se stala společnost Custom Media, jež sídlí v Tokiu.

Celosvětová síť Public Relations Network (PRN) do svých řad přivítala japonskou agenturu Custom Media. Ta je oceňovanou digitální marketingovou, obsahovou a strategickou komunikační agenturou. Mezi její klienty spadají jak zástupci významných hotelů a luxusních nemovitostí, tak představitelé předních japonských spotřebitelských značek, vzdělávacích institucí a softwarových společností.

„Profilujeme se jako agentura překlenující propast mezi domácím trhem a globálními značkami. Zahraničním podnikům pomáháme se vstupem na japonský trh a růstem na něm. Díky našemu členství vPublic Relations Network nyní můžeme dále rozšiřovat naše mezinárodní aktivity a zajišťovat komunikační služby na japonském trhu pro naše partnery vEvropě, Asii, na Středním východě a vAmerice,“ uvádí Robert Heldt, generální ředitel Custom Media.

„Jsme velmi rádi, že se tokijská agentura Custom Media přidala do naší sítě mezinárodních PR specialistů,“ říká Roman Kučera, šéf agentury Lesensky.cz. „VJaponsku jsme hledali vhodného partnera již dlouho. Nyní se těšíme na plodnou spolupráci sRobertem a jeho odborným týmem,“ dodává Veit Mathauer, předseda představenstva PRN.

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv