Rubrika | Naše téma, Tipy a rady

LEPŠÍ.TV svým uživatelům nově přináší snadné vyhledávání stanic

20. 07. 2018 - Redakce

Rostoucí počet televizních stanic v nabídce internetových televizí klade na provozovatele nároky na jednoduchost vyhledávání. Například česká internetová televize LEPŠÍ.TV rozšířila jen za poslední tři měsíce letošního roku počet nabízených stanic o 10 na aktuální číslo 82. Přichází proto s novou funkcí, kterou chce svým uživatelům usnadnit třídění a vyhledávání stanic.

V celkovém počtu 82 stanic, včetně těch prémiových a celkem 36 HD kanálů, naleznou uživatelé vedle klasických českých stanic i ty filmové, dětské, sportovní, dokumentární, zpravodajské či hudební, nechybí ani stanice pro dospělé a dále stanice slovenské a další zahraniční. Číslo jakékoli stanice si lze zvolit v nastavení služby LEPŠÍ.TV, nová funkce pak funguje tak, že se po zadání první pořadové číslovky zobrazí všechny stanice začínající právě tímto číslem. Uživatelé tak hledanou stanici najdou během několika vteřin. V situacích, kdy se ke zvolenému číslu nevážou další kombinace, se poté stanice ihned zvolí a spustí se vysílání.

„Funkci snadného vyhledávání jsme uvedli s vědomím, že postupně počet stanic rozšiřujeme, ovšem reagovali jsme tak i na zpětnou vazbu našich uživatelů, kteří nám psali, že si často nepamatují čísla svých oblíbených kanálů, ale vědí například, že dětské stanice jsou někde kolem ‚padesátky‘, jen si nevybavují přesné pořadové číslo. Nová funkce jim v tomto ohledu skvěle pomůže,“ popisuje novinku Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV. „Tento princip vyhledávání je svižný, intuitivní a chytrý. Zvolíte-li kupříkladu číslovku jedna a hledaná stanice se na seznamu ukáže jako první, nemusíte již dál nic volit,“ dodává Pavel Górecki.

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv