Rubrika | Naše téma, Tipy a rady

Life! – Sport pro celou rodinu

06. 11. 2018 - Redakce

Za jediné vstupné můžete vyzkoušet na festivalu Life! desítky sportů v několika halách, z nichž ta nejvíc rodinná má příznačný název Family Hall. Nejen v pavilonu G2 však najdete sportovní vyžití, letošní festival Life! vás nenechá spočinout a odolat skoku do obřího polštáře, bruslení či freestylovým koloběžkám půjde jen stěží.

Všechno, co se hýbe a co se hýbe pro děti, je správně. Jsem rád, že toho můžu být součástí. Děti se musí hýbat odmalička,“ říká moderátor a sportovec Roman Šebrle, jeden z patronů festivalu. A má pravdu, pořadatelé festivalu se proto letos rozhodli ještě více podpořit aktivity pro děti i mládež, potažmo pro celou rodinu.

Family Hall v G2  má pod patronací Krajský úřad Jihomoravského kraje a Město Brno a pro malé i velké připravili spoustu lákadel. „Ze sportů to bude například cyklistika, školička in-line bruslení, fotbal, basketbal, florbal, volejbal, rugby, zápas, ale také lední hokej, stolní tenis, badminton, házená, judo, akrobacie a žonglování, vodní pólo, lyžování a řada jiných sportů,“ zve návštěvníky Kateřina Konečná, vedoucí oddělení sportu Jihomoravského kraje. „Lákadlem určitě bude nafukovací air truck, dvacet metrů dlouhá nafukovací matrace, na které mohou děti skákat, dělat salta a další cviky. Nafukovací bude i speciální překážková dráha dlouhá 27 metrů,“ doplňuje Konečná. Nejen děti, ale i dospěláci jistě ocení také trenažéry, zejména jachtařský nebo veslařský. Ve spolupráci s Hudy Sport je připravena i dětská lezecká stěna.

Dětem jsou určeny i speciální programy na malých trampolínkách v A2 Jumping Kids, půjčovna BMX kol a freestyle koloběžek v hale G1, spolu s dospěláky si mohou vyzkoušet skok do obřího polštáře Meatfly nebo jízdu lanovkou v hale V. Ve stejné hale bude i kluziště s umělým ledovým povrchem a další sporty včetn ping pongu nebo juggeru.

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování děti e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica Gruzie hubnutí informační technologie Invia IT Klára Minczinger móda nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA Systém služby software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zábava Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv