Rubrika | Naše téma, Tipy a rady

Největší svatební veletrh v Brně započal výstavou svatebních šatů v Galerii Vaňkovka

16. 01. 2020 - Redakce

V pátek 17. a sobotu 18. ledna se v prostorách u Galerie Vaňkovka odehraje jubilejní 10. ročník největšího brněnského svatebního veletrhu Svatební SHOW. Na první body programu se ale návštěvníci nákupního centra mohou těšit už teď. Od minulého týdne je v pasáži ke zhlédnutí výstava svatebních šatů. Zájemci navíc budou moci vybrat nejkrásnější z nich a zapojit se tak do soutěže o atraktivní ceny.

Svatební sezóna se kvapem blíží a budoucí novomanželé mohou načerpat inspiraci ke svému velkému dni na svatebních veletrzích. Největší brněnský veletrh s názvem Svatební SHOW se už v lednu odehraje v prostorách u Galerie Vaňkovka i přímo v pasáži nákupního centra.

„Samotný dvoudenní veletrh se koná 17. a 18. ledna, první soutěže se ale mohou naši návštěvníci zúčastnit už nyní. V Galerii Vaňkovka se koná předveletržní výstava svatebních šatů. Lidé pak mohou hlasovat pro ty nejkrásnější, čímž se automaticky zapojí do slosování o atraktivní ceny,“ popisuje Jan Borůvka, ředitel nákupní galerie. Kromě svatebních šatů jsou zde k vidění také dvě svatební limuzíny.

Program plný svatební inspirace

Na veletrhu čeká na zájemce kromě atraktivních soutěží i velká dávka inspirace, přehlídka nepřeberného množství dodavatelů a také zajímavý program. Dvoudenní akcí diváky provede modelka a moderátorka Eliška Bučková, hudební doprovod zajistí DJ Schaff či duo Sing Brothers. Módní přehlídky luxusních salonů předvedou modelky a modelové DFC fashion club v čele s MISS ČR 2018 Ivetou Maurerovou. Herci z Městského divadla Brno vystoupí s představením MAMMA MIA! plným muzikálových hitů skupiny ABBA.

Více podrobností o programu svatebního veletrhu naleznete na stránkách Galerie Vaňkovka a na www.svatebnishow.cz.

Harmonogram programu v pasáži Galerie Vaňkovka

Pátek 17. 1.

15:30 Písně z muzikálu MAMMA MIA! v podání DAGMAR KŘÍŽOVÉ z MdB

Módní přehlídka společenských šatů svatebního salonu NAÏVE

15:45 ELIŠKA BUČKOVÁ zpěv

Sobota 18. 1.

13:30 Písně z muzikálu MAMMA MIA! v podání MARKÉTY SEDLÁČKOVÉ z MdB

Módní přehlídka společenských šatů svatebního salonu NAÏVE

13:45 SING BROTHERS hudební vystoupení

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv