Rubrika | Video

Novou verzi Kuki si díky set-top boxům Arris 4302 nyní naladí i starší televize

11. 09. 2019 - Redakce

Snadné vyhledávání pořadů, nezávislost na televizním programu a více než 33 000 filmů, seriálů i dokumentů. Novou verzi internetové televize Kuki si nyní mohou spustit i zákazníci se staršími televizory, které nemají možnost připojení k internetu.

Internetová televize Kuki v září představuje novou generaci set-top boxů Arris 4302, které potěší především vlastníky starších televizí, ale přínosem budou pro všechny diváky. Model Arris 4302 nahrazuje starší modely Arris 1113. Zákazníkům poskytne větší rychlost i výkon, především ovšem nabídne nové, vylepšené uživatelské prostředí také majitelům televizí se starším datem výroby. I vlastníci zařízení bez možnosti připojení k internetu se tak dostanou k nové verzi televize Kuki, jež byla prozatím dostupná v mobilních aplikacích a chytrých televizorech.

Již na jaře IPTV Kuki spustila vysílání pro chytré televize, počítače a mobilní zařízení. Starší modely televizí však tuto službu divákům neposkytovaly. Podle vedoucího prodeje Vladimíra Tovarňáka se ale nyní Kuki podařilo vyjít vstříc i těmto zákazníkům. „Set-top boxy Arris 4302 doplňují množství zařízení, na kterém klienti mohou využívat zcela nového prostředí Kuki. Nezapomínáme ovšem ani na konzervativnější zákazníky, proto nabízíme také přepínání mezi původní verzí Kuki 1:0 a novou Kuki. Klienti si tak mohou jednoduše vyzkoušet novou Kuki a všechny její moderní funkce. Pokud jim ale více vyhovuje původní uživatelské rozhraní a ovládání, na které jsou zvyklí, mohou se vracet i do staré verze,“ popisuje Tovarňák.

Set-top boxy poslouží všem, kteří chtějí sledovat Kuki na svém zařízení, ale nemají televizi podporující operační systém Android, Apple TV nebo smartTV od Samsungu s operačním systémem Tizen. Arris 4302 je kompatibilní se všemi typy televizí, které mají vstup pro HDMI kabel. Po připojení set-top boxu mohou uživatelé Kuki využívat všechny její funkce, jako je sledování pořadů i sedm dní po jejich odvysílání, nahrávání seriálů nebo sestavení vlastní programové skladby.

S novým rozhraním Kuki ocení diváci možnost snadného vyhledávání a orientace ve filmovém i televizním obsahu. Nová Kuki umožňuje vyhledávání nejen podle názvu, ale také žánru, uživatelských hodnocení, či dokonce jmen herců a tvůrců. Zjednodušuje tak přístup k televizním pořadům, filmům i seriálům, aniž by byl divák závislý na televizním programu nebo vysílacím čase.

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv