Rubrika | Naše téma

PERFECT CANTEEN získala strategického partnera

27. 03. 2020 - Redakce

PERFECT CANTEEN naučila Čechy, že i firemní jídelna může dělat moderní a skvělou gastronomii. A originální podnikatelský koncept přitáhl pozornost podobně inovativního investora. Po šesti měsících námluv se PERFECT CANTEEN s tržbami přes 300 mil. Kč stává členem rodiny HOPI HOLDING a.s. a získává tak silného a dlouhodobého partnera, s jehož pomocí si snadněji sáhne nejen na ty nejkvalitnější suroviny, ale také na nové obchodní příležitosti a synergie.

Zakladatel PERFECT CANTEEN Filip Sajler, který v minulosti vařil pro takové hvězdy jako Madonna, Tiger Woods nebo Garry Kasparov, zůstává nadále jejím výkonným ředitelem a bude zodpovědný hlavně za strategii a kvalitu. HOPI HOLDING pak do firmy přináší nejen dlouhodobou stabilitu a rozvoj, ale i jednu velmi šťastnou synergii. Součástí skupiny HOPI je totiž mj. i značka jogurtů HOLLANDIA, AD FineDine producent prémiových antipast a delikates, ekologicky hospodařící farmy Otročín a Bemagro nebo jedinečný HOPI CEE FISH HUB, která se specializuje na logistiku ultra čerstvých ryb a mořských plodů v CEE regionu. Gastronomický um šéfkuchaře Filipa Sajlera a jeho lidí tak získá příležitost ještě víc vyniknout díky čerstvým surovinám v té nejvyšší kvalitě. Ambice PERFECT CANTEEN s novým strategickým partnerem jsou proto nemalé – šířit myšlenku vyšší kultury firemního stravování v rámci celého středoevropského prostoru.

Pro skupinu HOPI HOLDING je majoritní vstup do PERFECT CANTEEN ideálním doplněním portfolia. HOPI HOLDING je kapitálově silný a strategicky zkušený partner, který dá PERFECT CANTEEN nové možnosti, jak podnik dál dlouhodobě rozvíjet a rozšiřovat.

Společnost PERFECT CANTEEN založili v roce 2004 Filip Sajler a Mirek Kotaška s myšlenkou přinést do firemního stravování kvalitu, jakou lidé znali jen z fine dining. Svůj novátorský koncept postavili na prvotřídních surovinách a profesionalitě personálu. O úspěchu firmy svědčí fakt, že aktuálně provozuje už 20 firemních restaurací pro TOP klienty, jako jsou Avast, Generali Česká pojišťovna, Řízení letového provozu, Immofinanz, Moneta, O2, Penta, Makro, Sazka a další.

HOPI HOLDING a.s. je rodinná společnost podnikající v oblasti logistiky, potravinářství a zemědělství na území šesti evropských států. Svým dceřiným společnostem holding poskytuje stabilní zázemí, společné hodnoty i možnost vzájemného sdílení služeb a informací. Důraz firma klade na kvalitní život zaměstnanců, pocit vzájemnosti a důvěry a podporu velkého množství společensky odpovědných projektů. Více na www.hopiholding.eu

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv