Rubrika | Naše téma

Platinová medaile pro Essity. Společnost získala ocenění za společenskou udržitelnost

27. 01. 2021 - Redakce

Společnost Essity získala platinovou medaili od organizace EcoVadis, která posuzuje společenskou odpovědnost firem. Tento výsledek řadí Essity mezi jedno procento těch nejlepších ze všech hodnocených. Žebříček EcoVadis se sestavuje na základě posouzení široké škály kritérií, včetně enviromentálních, pracovních a lidských práv a také etiky a udržitelnosti firemní politiky. Každá společnost je hodnocena s ohledem na její velikost, umístění a oblast průmyslu.

„Essity patří mezi světové společnosti, které kladou velký důraz na udržitelný rozvoj. Tato oblast je základem všech našich aktivit, se zaměřením na zlepšení kvality života a zodpovědný přístup k výrobě a spotřebě. Jsme přesvědčeni, že zákazníci náš zisk platinové medaile od EcoVadis ocení. Pozitivní výsledky auditů jsou pro nás extrémně důležité a jsme rádi, že naše úsilí vložené do CSR aktivit bylo oceněno,“ říká Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager Essity.

Více o aktivitách Essity pro udržitelný rozvoj se dozvíte na tomto odkazu.

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv