Rubrika | Naše téma, Tipy a rady

Poláková pokračuje v tour a chystá se na koncert v Brně, vystaví na něm i obrázky od neslyšících

31. 10. 2019 - Redakce

Po zaplněném FORU KARLÍN a až euforickém koncertu plném vizuálních i hudebních překvapení, pokračuje Barbora Poláková s kapelou ve svém turné. 2. listopadu proběhne dlouho očekávaný a vyprodaný koncert v SONO Music Club Brno. Fanoušci se mohou těšit na Kühnův dětský sbor, nové choreografie i aranže. Zpěvačka sice nebude při písni KDYBY létat, jako tomu bylo ve FORU, ale ve vstupních prostorách klubu se bude konat vernisáž obrázků, které namalovaly neslyšící děti právě k této písni.

Hudba pro všechny!

Hlavní poselstvím projektu je propojit svět slyšících a neslyšících pomocí vizuálních vjemů a dát celé akci charitativní přesah. „Kolem nás žijí lidé s různými handicapy a tím, že se můj život hodně točí kolem hudby, zajímá mě, jak například neslyšící hudbu vnímají. Proto jsme nejnovější klip k písni KDYBY otitulkovali a děti na obrázcích vyjadřují své pocity,“ říká zpěvačka. Obrázky si můžete koupit přímo na místě. Startovací cena se bude pohybovat kolem 250 Kč a výtěžek půjde na charitativní účely organizace Velvet Smile pro neslyšící.

Na nový videoklip k písni KDYBY se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=IZOYmuV85CA

Kromě obrázků na videoklip KDYBY zde najdete i výtvarná díla k písni Kronika zpěvačky Dáši Ubrové. Tento videoklip je opatřen i znakovou řečí. Záměr s obrázky je stejný, děti měly namalovat, jak na ně píseň vizuálně působí. Dražba se po skončení koncertu přesune i na sociální sítě. „Videoklip písně Kronika dává možnost vnímat hudbu nejen obrazem a vibracemi, ale i jinak ztvárněnou emocí. Jakou? Hudba je zde předávána prostřednictvím pohybů hlavy, těla a rukou – pomocí českého znakového jazyka. Existuje totiž široká paleta možností, jak lze vnímat hudbu, sami sebe a okolní svět,“ uzavírá Dáša Ubrová. I tady půjde výtěžek na podporu organizace pro neslyšící.

Na videoklip se podívejte zde:

https://www.youtube.com/watch?v=y2BmV3ylZ5Y

Seznam dalších koncertů:

BARBORA POLÁKOVÁ TOUR 2019

  1. 11. 2019 – Brno, SONO Music Club
  2. 11. 2019 – Ústí nad Labem, Dům kultury
  3. 11. 2019 – Jablonec, Club WOKO
  4. 11. 2019 – Litomyšl, Music Club Kotelna
  5. 11. 2019 – Litomyšl, Music Club Kotelna
  6. 11. 2019 – Český Krumlov, Městské divadlo (přesunutý termín)

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv