Rubrika | Naše téma

Přichází 4. ročník konference Růst společně. Zaměří se především na výchovu a vzdělávání dětí s ohledem na jejich potenciál

21. 03. 2022 - Redakce

Už počtvrté se na konci dubna uskuteční online konference Růst společně. Účastníkům nabídne přednášky patnácti světových a pěti českých expertů, kteří se zaměří na témata z oblasti výchovy, psychologie, Montessori a celostního rozvoje dítěte. Každý, kdo si zakoupí vstupenku, navíc získá neomezený přístup ke všem videím na jeden rok. K přednáškám se tak bude moci kdykoliv vrátit.

Konference Růst společně se uskuteční ve dnech od 25. do 29. dubna a je určena především učitelům mateřských škol a rodičům předškolních dětí. Součástí vstupenky jsou kromě samotných přednášek odborníků také online setkání s českými lektory, kteří budou odpovídat na dotazy diváků.

„Naše konference se od těch ostatních, které v Česku probíhají, liší tím, že se snažíme zpřístupnit přednášky světových kapacit a přinést je českým i slovenským rodičům a učitelům. Zahraniční speakeři jsou opravdu špičkami ve svém oboru,“ vysvětluje autorka projektu Růst společně Lucie Tamášová.

Listopadové mezinárodní konference Childhood Potential, z níž česká mutace vychází, se zúčastnilo více než 22 tisíc diváků z celého světa. Ty nejzajímavější přednášky si diváci v dubnu vyslechnou právě v české verzi této konference nazvané Růst společně. Mezi zahraničními řečníky se objeví jména jako Ashley Yeh, Gabrielle Kotkov, Paul Epstein nebo Tim Seldin a další. Z tuzemských řečníků vystoupí například Dita Dlouhá, Pavel Moric nebo Zdeňka Šíp Staňková.

Přednášky budou zaměřeny především na Montessori pedagogiku, porozumění dítěti a rozvoj jeho potenciálu. Cílem konference je vzdělat a zároveň rozebrat palčivé problémy, které rodiče a učitelé při výchově a vzdělávání dětí řeší. Posláním rozhovorů a přednášek je především dodat inspiraci a sílu pro další práci s dětmi.

Zájemci se mohou za zvýhodněných podmínek registrovat do 18. dubna. Cena pro jednotlivce činí 1 690 Kč, balíček pro mateřské školy je za 5 990 Kč. „Zakoupením vstupenky získají účastníci také různé slevy, dárky od našich sponzorů a bonusy od samotných speakerů,“ říká Lucie Tamášová.

Část výtěžků z projektů každoročně putuje na dobročinné účely. Díky konferencím tak byly finančně podpořeny vzdělávací projekty především v chudších částech světa. „Přispěli jsme na projekty v Turecku, Keni, Guineji nebo v Nigérii,“ doplňuje autorka projektu.

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv