Rubrika | Naše téma

Quick Stop Car uzavřel spolupráci s Globusem. U hypermarketů budou stát jeho první servisní jednotky

07. 12. 2022 - Redakce

Franšízová síť autoservisů Quick Stop Car, která plánuje v roce 2023 zprovoznit desítky servisních jednotek na území České republiky, se dohodla na spolupráci se společností Globus ČR. Servisní jednotky, které mají zákazníkům nabídnout kompletní moderní servis pro běžné automobily i dodávky, budou v provozu od 1. února 2023 v těsné blízkosti čtrnácti hypermarketů Globus.

Jednatel společnosti Quick Stop Car (QSC) Marek Zukal věří, že pro start jeho projektu nemohl najít lepšího partnera. „Jsem nadšen, že v únoru konečně otevřeme pro naše zákazníky první servisy. Vše je připraveno, ladíme už jen poslední detaily. Velmi si vážím toho, že projekt startuje právě ve spolupráci s Globusem. Jde o síť hypermarketů s obrovskou tradicí a velmi dobrým renomé. Lepšího partnera jsme si do startu nemohli přát,“ přibližuje Zukal.

Na spolupráci s franšízou Quick Stop Car se těší i Globus. Ten v České republice provozuje dohromady patnáct hypermarketů, servisní jednotky QSC budou stát u čtrnácti z nich. „Spojit síly s projektem Quick Stop Car jsme se rozhodli hlavně ze dvou důvodů. Jednak si myslíme, že jde o velmi zajímavý koncept, který v Česku do teď neexistoval, což je pro nás lákavé. Zároveň má z našeho pohledu potenciál zaujmout zákazníky a doplnit tak komplexní služby, které jim v hypermarketech Globus nabízíme.,“ uvádí Aneta Turnovská, mluvčí společnosti Globus ČR.

Quick Stop Car chce expandovat, franšízanti se mohou hlásit 

Pro jednatele QSC Marka Zukala je otevření servisů u hypermarketů Globus prvním krokem v jeho plánech. Během roku 2023 chce otevřít další desítky poboček. „Stále jednáme o dalších lokalitách, které budou v blízkosti čerpacích stanic a to nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. V současnosti do našich jednotek hledáme franšízanty, kteří by s námi rádi spojili svou budoucnost. V případě zájmu nás mohou kontaktovat na našich webových stránkách www.quickstopcar.cz, kde rovněž najdou podmínky spolupráce,“ uzavírá Zukal.

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv