Rubrika | Naše téma

RHK Brno připravila spolu s členskou firmou Lesensky.cz konzultace zdarma zaměřené na PR a marketing

18. 02. 2020 - Redakce

Regionální hospodářská komora Brno (RHK Brno) připravila společně se svým členem agenturou Lesensky.cz konzultace zaměřené na public relations a marketing. Bezplatné konzultace budou věnované konkrétním oborům a proběhnou v sídle komory na brněnském výstavišti v době konání velkých veletrhů v březnu a dubnu.

„Konzultace budou probíhat přímo v našem sídle na brněnském výstavišti. Otevřené jsou všem. Zjistit si informace o možnostech marketingu a public relations pro svou firmu tak mohou jak členské firmy RHK Brno, tak například i zástupci firem účastnících se veletržních akcí, které budou ve dnech vyhrazených konzultacím na výstavišti probíhat,“ uvedl ředitel Regionální hospodářské komory Brno Čeněk Absolon.

Během března a dubna jsou pro letošní jaro naplánované celkem čtyři konzultace. Ty se uskuteční vždy ve čtvrtek odpoledne v době konání velkých veletrhů. První možnost tak budou mít zájemci už 5. března, kdy se konají veletrhy Motosalon a PRODÍTĚ. Další březnové kolo je plánováno na 19. 3., kdy Brno hostí veletrh AMPER. V dubnu se bude jednat o čtvrtek 2. a 23. 4., kdy na výstavišti probíhají nejprve veletrhy Techagro, Silva Regina a Biomasa a posléze EMBAXPRINT, SALIMA, MBK, G+H, VINEX a Festival chutí.

„Během všech čtyř termínů budou v sídle RHK Brno ke konzultacím připraveni naši specialisté na PR a marketing. Pro firmy napříč různými obory se tak nabízí jedinečná příležitost se zdarma dozvědět, jaké možnosti jim public relations a marketing nabízejí. V rámci konzultace dostanou například stručný monitoring aktuálního stavu jejich PR či doporučení, které nástroje do budoucna využít a proč,“ řekl majitel agentury Lesensky.cz Petr Lesenský.

Konzultace budou probíhat vždy od 13:00 do 18:00 po půlhodinách. V případě zájmu o setkání si mohou firmy rezervovat místo na e-mailu gardasova@lesensky.cz.

Datum Čas Při veletrhu Téma konzultace
5. 3. 2020 13:00–18:00 Motosalon, PRODÍTĚ Auto moto, produkty pro děti
19. 3. 2020 13:00–18:00 AMPER Elektrotechnika, elektronika
2. 4. 2020 13:00–18:00 Techagro, Silva Regina, Biomasa Zemědělství, zemědělská technika, lesnictví
23. 4. 2020 13:00–18:00 EMBAXPRINT, SALIMA, MBK, G+H, VINEX, Festival chutí. Potravinářství, vinařství, obalová technika

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv