Rubrika | Naše téma

Silvestr pod palmami patří k hitům posledních let!

04. 12. 2023 - Redakce

Silvestr je zde za pár týdnů a vy ještě nemáte plán kam vyrazíte? Co takhle oslavit příchod nového roku letos jinak než obvykle? Dopřát si po Vánocích čas na odpočinek na slunné pláži? Každým rokem se pro toto řešení rozhoduje stále více Čechů, ale pozor! Říká se, že jakmile to jednou vyzkoušíte, nedokážete si přivítání nového roku představit jinak.

Přelom roku je ideálním obdobím, kdy si můžete po vánočním shonu odpočinout a odletět na dovolenou. Nevyplatí se však odkládat rezervaci zájezdu na poslední chvíli. Nabídka je omezená, a proto, abyste mohli využít široké nabídky odletových termínů, hotelů a různých typů pokojů, se vyplatí naplánovat si dovolenou již nyní.

Kam se v zimě vydat za sluncem?

Zeptali jsme se v cestovní kanceláři TUI, která je lídrem na evropském trhu cestovního ruchu a která od letošního roku působí také v České republice, jakou destinaci doporučují pro slunnou zimní dovolenou. „Doporučujeme Egypt vzhledem k vysokým teplotám, relativně krátké době letu a atraktivním cenám. Letovisko Marsa Alam je mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Je to ideální destinace pro páry, rodiny s dětmi ale také pro všechny příznivce potápění mezi krásnými korálovými útesy. Dovolenou si užijí i klienti, kteří si chtějí odpočinout v komfortních All Inclusive hotelech.“ – říká Paweł Bieńkowski, Sales & Marketing Director TUI Group.

Půvaby egyptského letoviska Marsa Alam

Marsa Alam je oázou klidu a odpočinku ve východní části Egypta. Nádherné výhledy, slunné pláže a výjimečná fauna a flóra vod Rudého moře nadchnou turisty z celého světa. Tato bývalá rybářská vesnice je dnes vzkvétajícím turistickým regionem. Nabízí krásné písečné a korálové pláže čímž se řadí mezi nejlepší místa pro potápění v Egyptě. Navíc je zde mnoho kvalitních hotelů poskytujících služby na vysoké úrovni.

Marsa Alam je rájem pro milovníky vodních atrakcí. Nejoblíbenějšími potápěčskými lokalitami s vynikající viditelností a křišťálově čistou vodou jsou Abu Dabur Reef, Marsa Asslai, Dolphin Mouse a Elphistone Reef.

V oblasti Marsa Alam stojí za návštěvu město Port Gahib na centrálním pobřeží, s největším a neustále se rozšiřujícím přístavem. Milovníci památek určitě zamíří do El Quseiru, nejstarší turistické vesnice, kde na turisty čeká historické arabské staré město s pozůstatky osmanské pevnosti ze 16. století.

Jak si nejlépe naplánovat dovolenou?

Cestu do Egypta je nejlépe plánovat s prověřenou a stabilní cestovní kanceláří. Cestovní kancelář nabízí nejen komplexní balíčky služeb, které zahrnují letenky, ubytování a transfery v destinaci ale také doplňkové služby jako je cestovní pojištění, které se k zájezdu vždy vyplatí zakoupit. 

Nabídka zájezdů do Marsa Alam od cestovní kanceláře TUI určitě stojí za zvážení. Výhodný termín odletu 29. prosince z Prahy a široká nabídka kvalitních hotelů zaručují příjemný silvestrovský pobyt u moře. Navíc je klientům k dispozici nepřetržitý Delegátský online servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to prostřednictvím e-mailu, telefonu, SMS a chatu v mobilní aplikaci TUI. Klienti se domluví česky a okamžitě vyřeší jakoukoliv situaci nebo požadavek. 

Jak si vybrat ten nejlepší hotel pro perfektní dovolenou?

Z nabídky cestovních kanceláří se vám může zatočit hlava. Jak si vybrat ten nejlepší hotel? „Mezi nejprodávanější hotely u našich klientů patří zejména pětihvězdičkové hotely  Pickalbatros Sea World Marsa Alam, Soulotel Dream Resort & Spa a Akassia Swiss Resort“ uvádí Paweł Bieńkowski.

Pickalbatros Sea World Marsa Alam ***** je moderní hotel dokončený v roce 2018, který patří do známého a prestižního řetězce Pickalbatros. Nabízí vynikající možnosti aktivní a nezapomenutelné dovolené. Hotel disponuje dobře vybavenými pokoji a jeho předností je zázemí pro děti a četné atrakce v nabídce. Doporučuje se také milovníkům potápění, a to díky krásnému korálovému útesu v blízkosti hotelu.

Soulotel Dream Resort & Spa ***** se nachází přímo na pláži a nabízí nezapomenutelný výhled na moře. Hosté si jistě oblíbí bazénový komplex, kde mohou relaxovat a užívat si egyptského slunce. Aktivní dovolenkáři si budou moci zahrát volejbal a vyzkoušet si potápění. Pro nejmenší je připraveno brouzdaliště a aktivity v miniklubu. Komfort v průběhu pobytu poskytují skvěle vybavené pokoje a gastronomie na vysoké úrovni.

Akassia Swiss Resort ***** je vynikající volbou pro rodinnou dovolenou. Hosté jsou ubytování v prostorných a komfortních dvoulůžkových a rodinných pokojích. V rámci All Inclusive programu můžou využívat bazénový komplex s aquaparkem a restaurace nabízející mimo jiné orientální, středomořskou a mexickou kuchyni. Ti, kteří dávají přednost odpočinku, si užijí pohodu na blízké pláži, zatímco aktivní jedinci mohou využít pestrou nabídku sportovních aktivit. Hotel samozřejmě nezapomněl ani na své nejmladší hosty, pro které rovněž připravil spoustu atrakcí.

Ještě pořád přemýšlíte, kam na Silvestra vyrazit? Neváhejte a užijte si relaxaci na pláži letoviska Marsa Alam s cestovní kanceláři TUI. Využijte kvalitní nabídku a bezkonkurenční ceny lídra na evropském trhu, který nyní nabízí své zájezdy také pro české cestovatele. 

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv