Rubrika | Naše téma

Společnost dm otevírá 13. dubna modernizovanou prodejnu v Milevsku

12. 04. 2022 - Redakce

Společnost dm drogerie markt otevírá ve středu 13.dubna v 8 hodin modernizovanou prodejnu v Milevsku v ulici Blanická. Otevřená bude od pondělí do neděle, vždy od 8 do 20 hodin.

Ve dnech 13. a 14. dubna nakoupí zákazníci o 20 % levněji. K nákupu navíc získají pevnou dm tašku, ve které si nákup pohodlně odnesou. Prodejna dm v nejnovějším designu nabídne přes 350 metrů čtverečních prodejní plochy. Zákazníkům je k dispozici také zákaznické WC. Při nákupu mohou rovněž využít dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a usnadní čtení malých písmen na výrobcích.

Zákazníci mohou využít parkovacích prostor v bezprostředním okolí prodejny, kde se nachází několik parkovišť. Prodejna je umístěná v docházkové vzdálenosti od sídliště Písecké předměstí.

Prodejny dm drogerie markt nabízejí bohatý sortiment zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu. Zákazníci mohou vybírat z produktů oblíbených privátních, exkluzivních i dodavatelských značek.

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv