Rubrika | Naše téma

Společnost dm otevírá 6. dubna prodejnu v Teplicích

06. 04. 2023 - Redakce

Společnost dm drogerie markt otevírá ve čtvrtek 6. dubna v 8 hodin prodejnu v Teplicích na náměstí Svobody. Ve dnech 6. až 7. dubna získají zákazníci 20× více bodů na celý nákup. K nákupu navíc obdrží zdarma ve dnech 6. a 7. dubna tekuté mýdlo a pevnou nákupní tašku, ve které si nákup pohodlně odnesou.

Nakupující se mohou těšit na novou moderní prodejnu o celkové rozloze 563 m2. Bude otevřená ve všední dny od 8 do 21 hodin a o víkendu od 9 do 21 hodin. Na prodejně bude rovněž k dispozici připojení k wifi síti. Pro nejmenší návštěvníky je přichystán hrací koutek. „Pravidelně investujeme do rozvoje prodejen dm tak, aby bylo nakupování pro naše zákazníky příjemným zážitkem. To, že je pro mnoho zákazníků dm lovebrandem, dokazuje, že volíme správný postup. I díky přízni našich zákazníků jsme jako společnost stabilní a máme možnost expandovat,“ uvádí Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.  Nákupy zákazníkům usnadní dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a díky kterým je čtení malých písmen na produktech mnohem komfortnější. 

Prodejny dm drogerie markt nabízí široký sortiment zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu, péče o dítě nebo domácnost. Nabízí také sezónní produkty, lze v nich proto v tomto období nakoupit velikonoční výzdobu, něco k zakousnutí i produkty na jarní úklid šetrné k životnímu prostředí. Zákazníci mohou vybírat z produktů oblíbených privátních, exkluzivních i dodavatelských značek.

Zákazníci v dm pořídí produkty ve vysoké kvalitě za výhodné ceny. Díky garanci dm dlouhodobých cen mají jistotu, že každá změna cen je platná minimálně po dobu čtyř měsíců. Nemusí tedy čekat na akční slevy, protože v dm nakoupí vždy výhodně.

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv