Rubrika | Naše téma

Studentská agentura PR Gang přichází s e-learningem, přechod do online prostředí urychlila pandemie

25. 05. 2020 - Redakce

Studentská agentura PR Gang, která spolupracuje s vysokými školami na začleňování studentů komunikačních oborů do reálných projektů, zařazuje do svých aktivit nový e-learningový program. Pravidelně během každého semestru tak budou studenti i jejich vyučující moci nově využívat streamovaných přednášek, webinářů či sérií edukativních videí.

PR Gang, který je vzdělávacím projektem PR a marketingové agentury Lesensky.cz, přesunul své fungování do online prostředí okamžitě po uzavření škol. Studenti PR, marketingu či komunikace tak měli i v jarním semestru možnost pracovat na reálných projektech a dostávat zpětnou vazbu od mentorů z řad praktiků i teoretiků.

„Ve spolupráci s vysokými školami jsme všechny dohodnuté přednášky a workshopy řešili přes online komunikační platformu. Pedagogové tento krok uvítali, protože streamování odborníků z praxe obohatilo jejich výuku. Když jsme navíc viděli obrovský zájem ze strany studentů, rozhodli jsme se připravit kompletní e-learningový program a zařadit ho do našich aktivit pravidelně,“ popisuje Anna Pivodová, vedoucí projektu PR Gang.

Přechod části výuky do digitálního prostředí byl jedním z dlouhodobých plánů projektu. Díky rychlé reakci kreativní agentury Filmondo se přechod do online prostředí povedlo zrealizovat už během prvních týdnů omezených pandemií. „Díky online přednáškám a webinářům jsme mohli studenty zapojit do nejrůznějších kampaní pomáhajících v době krize. V rámci výzvy #marketingpomaha se například podíleli na vzniku reálných projektů zaměřených na šití roušek, rozvoz jídla nebo pomoc seniorům či úřadům v krizových situacích. Není nic lepšího než vidět odborníkům pod prsty. A přesně o tom je PR Gang,“ doplnil Petr Lesenský, majitel agentury Lesensky.cz a zakladatel projektu.

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv