Rubrika | Tipy a rady

Tip na víkend: Festival lásky v Šiklandu si doslova zamilujete

10. 08. 2018 - Redakce

Hudební koncerty, setkání s dobrodruhy a cestovateli, dětská zóna a koupání, jízda bojovým vozidlem nebo svatba roku a originální zásnuby – to všechno čeká návštěvníky druhého ročníku originálního Festivalu lásky. Útočištěm mu bude největší český přírodní zábavní areál Šikland na Vysočině. Láskyplný festival, který se orientuje na program pro všechny generace, se uskuteční v sobotu 11. srpna 2018. Celým dnem provede moderátor Leoš Mareš.  

Neobvyklý festival, který je v ČR jedinečným, otevře své brány v 10:00. Na hlavní hudební stage vystoupí například Ben Cristovao, Ewa Farna, Lollipopz, Maxíci nebo Jakub Smolík a Poetika. Hudba však nebude jedinou součástí programu. „Na Láskyplném festivalu se láska objeví v různých formách, stěžejní bude samozřejmě láska mezi lidmi, láska k dětem, k rodičům. Dalším tématem bude láska k cestování, poznávání, k cestě i cíli samotnému. Návštěvník by si měl především odnést emoci, ať už to bude chuť požádat svoji dívku o ruku, zavolat mámě, vydat se na cestu do své vysněné destinace nebo jen s dětmi do ZOO. Každý se bude moci zapojit do mnoha soutěží a projektů o zajímavé ceny, například zájezd k moři pro dvě osoby v hodnotě 24 tisíc Kč, poukazy na oblečení a vybavení na cestování a mnoho dalšího, “ říká k programu Eva Černá ze zábavního areálu Šikland.

Kromě skvělé hudby tak návštěvníci zažijí setkání se známými blogery, cestovateli nebo dobrodruhy, povídat si s nimi budou třeba Vandráci Vagamundos, což je přezdívka pro cestovatelské duo Jana Révaie a Pavla Lišky, nebo Jitka Boháčová, která přiblíží svět afrických Masajů. Všichni příchozí se však stanou taky hosty jedinečné svatby roku, na které bude oddán vybraný a prozatím neznámý pár. Na akci taky proběhnou originální zásnuby nebo offroad jízdy v bojovém vozidle, pro děti bude připraven program v klidové zóně s atrakcemi. Nebude chybět možnost koupání u přírodního biotopu.

Vstupenky na Festival lásky budou na místě k mání za 420 Kč, přičemž děti do 120 cm v doprovodu rodičů mají vstup na akci zdarma. V areálu bude možné zaparkovat za poplatek 100 Kč, který platí na celý festivalový den. V Šiklandu je také možné se ubytovat.

Více informací na webu www.letolasky-sikland.cz.

Program:

HLAVNÍ STAGE – moderuje LEOŠ MAREŠ (11:30 – 22:00 ) 

11:30 Lollipopz

12:30 soutěže s Lollipopz

13:00 Maxíci

14:00 Soutěže pro děti

14:30 Jakub Smolík

15:30 Originální zásnuby

16:00 Poetika

17:00 Svatba roku – přivítání novomanželů

17:30 Cavalier

18:30 Ben Cristovao

19:30 Online On Live – moderuje Ondřej Šikl (@theSIKLS) a Aneta Mikšíčková (@a.n.d.u.l.a)

20:30 Ewa Farna

21:45 Ohňostrojná show

TRAVEL POINT – moderuje JOSE De La Roca (11:00 – 15:00)

11:30 Foot Bag Show

Jitka Boháčová – Afrika Masajové

Bushman – Vietnam

The SIKLS – rodina na cestách

14:00 Vandráci Vagamundos

Pavel Liška a Honza Revai a další

Módní přehlídka Bushman

Workshopy Foot Bag Show

Mega mapa – soutěž o dovolenou a další

DĚTSKÁ ZÓNA HARIBO

je prostor především pro děti, kde se vyřádí na aktivitách HARIBO

VRKÁTKO

je obří stěna, kam můžeš napsat svůj vzkaz pro Princeznu nebo pana Božského

DALŠÍ PROGRAM V AREÁLU

10:00 – 18:00 Rýžování zlata a drahokamů u zlatokopeckého srubu

10:00 – 19:00 Atrakce pro malé i velké: střelba z luku, skákací hrady, elektrický býk, svezení na koni…

10:00 – 19:00 Svezení vláčky Union pacific, Safari vlak a řízení funkčního modelu vláčku.

10:00 – 19:00 Malování na obličej, airbrush tetování

10:00 – 18:00 Festival Beauty House – festivalové líčení, malování na obličej apod.

10:00 – 18:00 Centrum her SEVA – stavebnice, workshop, balonky, soutěž s Dreamcatcherem – obří lapač snů.

10:00 – 20:00 Koupání v přírodním koupališti / dle počasí

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv