Rubrika | Naše téma, Tipy a rady

TISKOVÁ ZPRÁVA LINKY DŮVĚRY MODRÉ LINKY

17. 03. 2020 - Redakce

V posledních dnech jsme zaznamenali nárůst hovorů s tématikou koronaviru, který v mnohých lidech vyvolává úzkost, strach z budoucnosti a další negativní emoce, na které nemohou nebo nechtějí být sami. Kontaktovat nás ale mohou i lidé, které trápí ještě i jiné obtíže a těžkosti.

Vzhledem k současné situaci způsobené COVID-19 bychom chtěli pomoci tím, co umíme nejlépe, a proto od pondělí 16. 3. 2020:

  • každý všední den od 12 do 21 hodina o víkendu minimálně od 18. do 21. hodiny posilujeme provozní dobu  chatové krizové pomoci dostupné na
    https://chat.modralinka.cz 
  • k dispozici je rovněž nové telefonní číslopro účely krizové pomoci v tomto nouzovému stavu, a to 731 197 477  – v klasické provozní době každý den od 9 do 21 hodin.
  • stále lze psát i na help@modralinka.cz
  • vkládat e-maily do https://chat.modralinka.cz/wms/login.php
  • každý den od 9 do 21 hodin pro kontakt zůstává v provozu telefonní číslo 608 902 410  a Skype modralinka

Veškeré další možnosti či úpravy poskytování naší distanční krizové pomoci budeme sdělovat prostřednictvím www.modralinka.cz či na našem Facebooku.

Jsme tu pro ty lidi, kteří se cítí v krizi, ať je důvodem COVID-19 nebo cokoliv jiného.

„Nebojte se zavolat či napsat, nemusíte na to být sami,“ uzavírá informace o aktuálním dění a službách ředitelka Modré linky .

Modrá linka poskytuje linku důvěry (krizovou telefonickou pomoc) již více než 25 let.
Volat, posílat e-maily, chatovat mohou lidé, kteří se cítí v obtížné životní situaci odkudkoliv a bez omezení věkem.

Děkujeme za distribuci těchto informací a přejeme všem co nejrychlejší vyváznutí z těžkých situací těchto dní.

Komentovat článek

auto - moto baterie bylinky cestovní pojištění cestování e-shopy e-tržiště ekologie elektronika ENBRA energie finance Generica hory hubnutí informační technologie investování Invia IT Klára Minczinger nemovitosti notebooky návody obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače pracovní tipy připojištění rady software sport spoření stavebnictví styl tipy vitamíny volný čas víno zdraví zimní dovolená zábava životní prostředí

Archiv