Rubrika | Naše téma

Tork uvádí na trh utěrku z přírodních materiálů, díky které firmy splní své cíle v oblasti udržitelnosti bez dopadů na výkonnost

05. 10. 2021 - Redakce

Tork®, značka společnosti Essity, rozšiřuje svoji nabídku průmyslových čisticích prostředků o nové produkty a jejich balení, nejnověji jde o novou Tork Heavy-Duty Biobased čisticí utěrku z přírodních materiálů. Nová utěrka je z 99 % vyrobena z přírodních vláken, na rostlinné bázi a s ohledem na udržitelnost. Má také certifikát OK Biobased od TÜV Austria. I díky vylepšením napříč celým sortimentem se Tork snaží pomoci firmám k zlepšení výkonosti i udržitelnosti.

Zákazníci požadují produkty, které jim pomohou dosáhnout jejich cílů v oblasti udržitelnosti a zároveň zvýší produktivitu. Díky produktům, jako je nová Tork Heavy-Duty Biobased čisticí utěrka, mohou společnosti těžit z vylepšených vlastností, jako je absorpce, trvanlivost, kvalita vláken a spotřeba čisticích prostředků, při současném snížení dopadu na životní prostředí.

Tork provádí nová vylepšení napříč svým sortimentem i pomocí nových a vylepšených obalů. Obaly Tork nyní obsahují 30 % recyklovaných plastů (čímž pomáhají snížit spotřebu panenského plastu) a 100 % vláken z recyklovaného kartonu.

Uhlíková stopa Tork exelCLEAN® utěrek se za poslední dekádu snížila o 28 %*.

Kromě vylepšení v oblasti udržitelnosti Tork přichází také s efektivnějším způsobem vydávání utěrek. Čisticí utěrky od Torku jsou nově složené tak, aby se jednodušeji a rychleji odebíraly. Dávkování po jednom kuse znamená, že zákazníci si odeberou jen tolik, kolik potřebují, což pomáhá snížit množství odpadu.

Udržitelnost se stává důležitým faktorem při rozhodování zákazníků. Naše produkty a balení jsou navrženy pro maximální výkon s důrazem na udržitelnost při zachování kvalitativních standardů.

Více se dozvíte na tomto odkazu.

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv