Rubrika | Naše téma

Značka Balea MEN slaví 20 let na trhu

31. 10. 2022 - Redakce

Značka Balea MEN z portfolia dm drogerie markt slaví dvacetileté výročí. Značka Balea se přitom českým zákazníkům představila již v roce 1995. O 7 let později rozšířila svůj sortiment právě o produkty pro muže. Dnes se Balea MEN může pyšnit vysokou kvalitou a úspěchem u zákazníků. Společnost dm proto k příležitosti výročí této značky připravila pro muže speciální akci. V průběhu celého podzimu mohou navštívit dm Barber Pointy, kde jim odborníci poradí, jak dbát o svůj zevnějšek.

Balea MEN nabízí širokou škálu produktů pánské kosmetiky. Zahrnuje sprchové gely, deodoranty, pleťovou i vlasovou kosmetiku, stylingové přípravky a vše, co muži potřebují pro dokonalé oholení. „Balea MEN patří k jedné z nejvíce prodávaných značek dm. To dokazuje, že muži se už o sebe nestydí pečovat, upravovat si vlasy, používat pleťové krémy či další základní kosmetické produkty. Právě naopak, dnes je trendem pěstěný vzhled a muž, který o sebe dbá, je považován za gentlemana a zvýrazňuje tak své charisma,“ říká Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.

V dm drogerii zákazníci naleznou pánský sortiment vždy na jednom místě, zpravidla hned u vstupu. Regály, na nichž se nachází, jsou navíc označeny černým rámováním pro lepší rozpoznání. Muži tak nemusí své oblíbené produkty složitě hledat.

S péčí a úpravou mužům poradí odborníci v dm Barber Pointech

Protože si kosmetické rutiny v péči o pleť, tělo i vlasy získávají pozornost stále více mužů, společnost dm pro ně připravila speciální kosmetickou road show. „Do konce listopadu mohou muži navštívit jeden z šesti Barber Pointů a nechat si od odborníků poradit v otázkách péče a vhodných produktů,“ doplňuje Peroutka.

dm Barber Point – road show:

MěstoDatumObchodní dům
Brno14. 10. – 16. 10.Olympia Brno
Ostrava21. 10. – 23. 10.Géčko Ostrava
Olomouc4. 11. – 6. 11.Galerie Šantovka
Praha11. 11. – 13. 11.OC Letňany
Liberec18. 11. – 20. 11.Géčko Liberec
Hradec Králové25. 11. – 27. 11.Futurum Hradec

Při příležitosti oslav 20 let značky Balea MEN mohli navíc zákazníci získat eKupon v mobilní aplikaci Moje dm na dvacetinásobek bodů za nákup produktů značky Balea MEN.

Komentovat článek

Astoreo auto - moto baterie bylinky CBA cestovní pojištění cestování dm dm drogerie dm drogerie markt e-shopy ekologie elektronika ENBRA energie finance Gruzie hubnutí informační technologie investice IT léto nemovitosti obchod obuv pneumatiky pojištění povinné ručení počítače připojištění rady recyklace REMA REMA Systém sport stavebnictví tipy TopGis vitamíny volný čas víno zdraví úspory Česko-gruzínská smíšená obchodní komora životní prostředí

Archiv